web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Inspektorialne Spotkanie Animatorów – Płock

10 listopada młodzież salezjańska uczestniczyła w Inspektorialnym Spotkaniu Animatorów w Płocku. W wydarzeniu wzięło udział 200 osób. Spotkanie trwało 4 dni.

Młodzieży przyświecało hasło: „Gra o wolność” – nawiązujące do Narodowego Święta Niepodległości, które uczestnicy świętowali śpiewem pieśni patriotycznych, teleturniejami, grą terenową oraz wspólną modlitwą.

W sobotę był czas na różnorodne warsztaty, prowadzone przez młodzież działającą w Stowarzyszeniu EMAUS, księży, siostry salezjanki, kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Salezjańskiego w Krakowie oraz panią Joannę Krysztoforską.

Podopieczni z Oratorium im. św. Jana Pawła II w Czerwińsku nad Wisłą wygrali turniej piłki siatkowej.

„Wieczorne uwielbienie, przypominające o szukaniu Boga w drugim człowieku, o otwarciu oczu na dobro świata, poruszyło serca młodych ludzi, co najważniejsze, otworzyło je na Bożą Łaskę” – powiedział jeden z organizatorów.

Spotkanie zakończyło się uczestnictwem w Mszy Świętej oraz uroczystą galą, podczas której podziękowano wszystkim zaangażowanym w organizację ISA oraz wręczono nagrody za konkursy i turnieje. „ISA to ogrom uśmiechów, śpiew, modlitwa, rozmowy, czas spędzony z przyjaciółmi. Nieoceniona wzajemna pomoc, wsparcie i zaangażowanie” – powiedziała uczestniczka spotkania.


Podziel się tym wpisem: