Spotkanie Zespołu ds. Duszpasterstwa Młodzieży
W poniedziałek na Kawęczyńskiej odbyło się spotkanie Zespołu ds. Duszpasterstwa Młodzieży, aby podsumować ostatnie wydarzenia, omówić bieżące działania oraz zaplanować kolejne inicjatywy dla młodych.
Rozmawialiśmy m.in. o wakacyjnych działaniach, o Duszpasterstwie Powołań oraz o nadchodzących wydarzeniach ogólnopolskich i międzynarodowych. Nie zabrakło także czasu na wymianę doświadczeń, wspólne wnioski i spojrzenie na dalszy rozwój duszpasterstwa młodzieżowego.
Szukaliśmy również sposobu na polepszenie komunikacji i współpracy pomiędzy placówkami i sektorami.
Rozmawialiśmy też o tym, jak ważny jest głos osób świeckich i Salezjanów Współpracowników, a przede wszystkim młodych w działaniach Inspektorii.
Dziękujemy wszystkim za obecność i troskę o młodych!