web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Tolkmicko: Świąteczny koncert z Arką Noego

Wieczorem 30 grudnia, kościół pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku tętnił radością, pięknym śpiewem kolęd oraz innymi utworami wykonanymi przez zespół Arki Noego.

To przede wszystkim oni twórczo zajęli poniedziałkowy wieczór w Tolkmicku. Wcześniej zaprezentował się lokalny zespół, który wprowadził w kolędowy klimat. „Przez to, że znamy i lubimy kolędy, dzieci szybko porywały do śpiewu wszystkich obecnych w kościele i tańczyły na scenie. Było nam naprawdę miło kolędować z licznie przybyłymi artystami tego znanego zespołu, obchodzącego 25 rocznicę powstania” – mówi ks. Krzysztof Pawlukowski.

Podziękowania kieruje także Miejsko – Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Tolkmicku i partnerom za zorganizowanie tego muzycznego wydarzenia oraz Pani fotograf Justynie Sładkiewicz za udostępnienie zdjęć.

Fot. Justyna Sładkiewicz

Podziel się tym wpisem: