web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Wakacje 2021 Mińsk Mazowiecki

W dniach 5- 15 lipca 2021 r. uczniowie Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim przebywali na letnim obozie rowerowo-tanecznym w Zwierzyńcu, w sercu malowniczej okolicy Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców i uczestników wypoczynku podjęliśmy organizowania wakacji w dwóch różnych formach. Były to warsztaty taneczne dla dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca „Ludowiaki” oraz obóz rowerowy dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Podczas trwania obozu dzieci brały udział w zajęciach programowych przeznaczonych dla poszczególnych grup.

Rowerzyści w dwóch grupa wiekowych każdego dnia pokonywali trasę rowerową, dostosowaną do umiejętności i możliwości uczestników, zwiedzając malownicze okolice Roztoczańskiego Parku Narodowego. Podczas treningów Ludowiaków najmłodsi tancerze i tancerki zapoznali się w regionem małopolskim i uczuli się krakowiaka. Natomiast średnia grupa zmierzyła się z krokiem oberka oraz polki opoczyńskiej, zaś najstarsza grupa doskonaliła choreografię tańców i pieśni z regionu żywieckiego.

Mamy nadzieję, że formacja duchowa i praca treningowa podczas obozu zaowocuje licznymi sukcesami sportowymi i artystycznymi w nowym roku szkolnym.


Podziel się tym wpisem: