web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Festyn… w Czerwińsku nad Wisłą

W sobotę – 11 września – w Ogrodach Opactwa Romańskiego odbył się festyn sportowy pod hasłem “3… 2… 1… START! – inaugurujący kolejny rok działalności Salos Wiślanie.

Od godziny 11.00 licznie przybywały dzieci wraz z rodzicami, dziadkami. Przez cały dzień na Ogrodach zagościło przeszło 200 osób. Bogaty wachlarz atrakcji sprawił, że chwile radości przeżywali ci młodzi wiekiem, jak i ci młodzi duchem. Malowanie twarzy, pokaz cyrkowy, koncert muzyki na żywo, tor przeszkód z nagrodami, dmuchana zjeżdżalnia, strefa cateringowa: kiełbaski z grilla, soki, pomidory, ogórki, jabłka – to nie wszystkie atrakcje tego rodzinnego popołudnia.

Wiele emocji przyniósł mecz Ojcowie vs. Synowie, który zakończył się wynikiem 7-3 dla młodszych. Podczas festynu przeprowadzono warsztaty z profilaktyki uzależnień – każdy chętny mógł się przekonać o zgubnym wpływie alkoholu czy narkotyków na organizm – posłużyły temu alko i narkogogle.

Festyn dofinansowany był ze środków budżetu państwa w ramach programu “Sport dla wszystkich” oraz budżetu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Powiązane posty:


Podziel się tym wpisem: