web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Salezjańska Szkoła w Lutomiersku

2 września 2021r. Integracyjny wyjazd

W dniach od 2 do 5 września uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawcami panią Elżbietą Stępnik i ks. Markiem Stachowiczem udali się na integracyjny wyjazd do Starych Jabłonek.

6 września 2021r. Przyjęcie nowych uczniów

Tradycyjnie witamy pierwsza klasę wspólnym ogniskiem, śpiewem i tańcem

Chociaż tańców nie było, to przyjdzie na nie pora już niedługo. Tegoroczna najmłodsza klasa liczy sześcioro uczniów, a ich wychowawcą jest pani Elżbieta Stępnik.

13 września 2021r. Nagrania telewizyjne TV Trwam

W dniach 13-14 września, w naszej szkole gościliśmy ekipę telewizyjną z programu „Ze szkolnej ławki” z TV Trwam. Prowadzący program ks. Antoni Balcerzak SDB z Karoliną i Krzysztofem, którzy reprezentowali naszą szkołę przeprowadził mnóstwo ciekawych rozmów.

Uczniowie starali się jak najlepiej przybliżyć życie oraz internatu. Brali udział w lekcjach z przedmiotów muzycznych i ogólnokształcących, a także w próbach chóru i orkiestry. W międzyczasie mieli okazję zamienić kilka słów z nauczycielami prowadzącymi oraz z Księdzem Dyrektorem. Dokładnie zwiedzili również mury klasztoru oraz internatu poznając wiele ciekawych historii oraz tradycji. Nagrania miały również związek z jubileuszem 25-lecia szkoły, jaki obchodzimy w tym roku.

16 września 2021r. Nowa strona szkoły

Bardzo miło nam poinformować, iż zmieniła się nasza dotychczasowa strona internetowa wraz z jej adresem. Bardzo serdecznie dziękujemy finansowym ofiarodawcom, którzy zasponsorowali jej powstanie. Nowy adres strony to lutomiersksalezjanie.pl (różni się od poprzedniej, że nie posiada “.” pomiędzy wyrazami.

zapraszamy na stronę:https://lutomiersksalezjanie.pl/

Powiązane posty:


Podziel się tym wpisem: