web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Czerwińsk nad Wisłą. Bosko 18plus

Formacja salezjanów jest nastawiona na bycie z młodzieżą, towarzyszenie, ewangelizację i wychowanie młodych. Najpiękniejszym obrazem i wizytówką zgromadzenia jest widok młodych zaangażowanych w życie duchowe.

W dniach 26–28 maja w Czerwińsku nad Wisłą odbyło się kolejne spotkanie „Bosko 18 plus” dla pełnoletniej młodzieży inspektorii. W wydarzeniu wzięły udział 43 młode osoby, które uczestniczyły w modlitwie, adoracji, konferencjach.

Oprócz czasu poświęconego dla Boga nie zabrakło muzyki i tańców do najpopularniejszych przebojów. To były wyjątkowe chwile integracji, rozmów i zabawy.

Szczególnym momentem był udział w święceniach prezbiteratu ks. Jacka Banasiuka SDB, które miały miejsce w Sokołowie Podlaskim.

Młodzież salezjańska będzie uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się w Lizbonie, dlatego już teraz podejmuje formację duchową, by dobrze przygotować się na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

„Dziękujemy siostrom salezjankom z Łomianek za obecność w Czerwińsku nad Wisłą. Było BOSKO! Kolejne spotkanie już we wrześniu!”.


Podziel się tym wpisem: