web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Sokołów Podlaski. 30-lecie Salezjańskiego Liceum

W sobotę, 16 września, odbędą się uroczystości związane z 30-leciem reaktywacji Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Sokołowie Podlaskim.

Z tej okazji zaplanowane jest spotkanie absolwentów, otwarcie nowego budynku szkolnego, obecnie zajmowanego przez klasy 1–3 szkoły podstawowej.

Świętowanie jubileuszu rozpocznie się o godzinie 10:00 sesją naukową w Sokołowskim Ośrodku Kultury, podczas której referat wygłosi ks. Piotr Sosnowski i ks. Piotr Boziński. Zaplanowane są wystąpienia zaproszonych gości oraz program artystyczny w wykonaniu uczniów.

O godzinie 12:30 w kościele pw. św. Jana Bosko zostanie odprawiona Msza Święta połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego.

O godzinie 14:00 zaplanowano poświęcenie nowego budynku szkoły i zwiedzanie. Pół godziny później odbędzie się obiad i spotkanie absolwentów w grupach klasowych, natomiast wieczorem o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie towarzyskie Byłych Wychowanków Salezjańskich, Rodziców i Grona Pedagogicznego w sali „Atmosfera” (Ząbków-Kolonia 7).

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 532 453 486 bądź pod adresem e-mail: spawlak@sdb.pl

Zapisy trwają do 10 września.


Podziel się tym wpisem: