web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Legionowo: Dzień Rodziny

26 maja w Legionowie odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny. Wydarzenie zostało zorganizowane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej: p. Katarzynę Teller-Wesołowską, p. Ewę Wójcik, p. Annę Przybyłkowską, p. Annę Majewską i ks. Adama Malaka SDB przy wsparciu Rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w organizacji pikniku.

Na scenie, w pełnym miłości i radości repertuarze, zaprezentowali się najmłodsi uczniowie klas I–III – bohaterowie dnia.

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę. W tym słonecznym dniu do dzieci zawitały alpaki, indyk i kaczki. Można było skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, wziąć udział w loterii fantowej. Na uczniów czekały warsztaty pszczelarskie, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i balony. Na głodnych czekał grill, pyszna wata cukrowa i lemoniada.

Zebrane w tym dniu fundusze zostaną wykorzystane na zakup sprzętu sportowego dla najmłodszych uczniów oraz wyposażenie biblioteki, którą zasilą książki spoza kanonu lektur.

„Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Rodziny i którzy do nas przybyli. Dziękujemy za wspólne świętowanie”.

Organizacja wydarzenia z okazji Dnia Rodziny to wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu, aktywnie, z zabawą umiloną dobrą muzyką i posiłkami.


Podziel się tym wpisem: