web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Filmy o św. Artemidesie Zattim

Minął miesiąc od kanonizacji Artemidesa Zattiego. Jest pierwszym salezjaninem koadiutorem, nie-męczennikiem, który został kanonizowany. Na to wydarzenie czekała cała Rodzina Salezjańska.

Na kanałach ANSChannel i YouTube Salezjańskiej Agencji Informacyjnej (ANS), dostępne są playlisty, pozwalające na nowo przeżyć tamtejsze wydarzenia. Materiały wideo przybliżają ponownie postać świętego pielęgniarza z Patagonii w sposób pociągający i sugestywny. 

Filmy powstały przy współpracy osób odpowiedzialnych za komunikację i informację w Zgromadzeniu, począwszy od Sektora Komunikacji Społecznej, kierowanego przez ks. Gildasio Mendesa, poprzez “IME Communication” oraz źródło ANS.

Materiały filmowe obrazują kanonizację Artemidesa Zattiego; wywiady z uczestnikami; uroczystości w Auli Pawła VI z udziałem Przełożonego Generalnego ks. Ángela Fernándeza Artime; audiencję papieża Franciszka.

Jednocześnie dostępne są też materiały ukazujące życie i duchowość salezjanina koadiutora.

Materiały filmowe dostępne są w wariantach językach: włoski (IT), angielski (EN), hiszpański (ES), francuski (FR), portugalski (PT), polski (PL) (IT – EN – ES – FR – PT – PL).

Tekst za: Święty Artemides Zatti: liczne filmiki wideo przybliżające kanonizację i towarzyszące jej przeżycia


Podziel się tym wpisem: